Drewniane podłogi

 
Dom to najważniejsze miejsce na świecie. Urządzamy go tak, by czuć się w nim dobrze i bezpiecznie. Dobieramy kolory, które lubimy, wybieramy meble i dodatki, które są odzwierciedleniem naszego stylu. Każdy, kto jest na etapie urządzania mieszkania lub domu szuka trwałych, a zarazem pięknych elementów wystroju wnętrz, dzięki którym mógłby podkreślić swoją wyjątkowość i indywidualność. Podłoga to podstawa, dosłownie i w przenośni. Aby twardo i pewnie stąpać po ziemi potrzebne są solidne podstawy. Podłogi Siente to podłogi z prawdziwego drewna dębowego. Są więc naturalne, zdrowe, trwałe przez lata i funkcjonalne. Są też wyjątkowo piękne. Projektanci Siente proponują wzornictwo zgodne z najnowszymi światowymi trendami designu.
 

Podłogi dębowe


Najwięcej uwagi poświęcamy drewnu dębowemu. Jest to drewno które daje się pięknie strukturyzować, doskonale chłonie olej, dzięki czemu daje nieskończone możliwości barwienia. Jest bardzo twardym drewnem, więc nadaje się do wszystkich pomieszczeń w Państwa domu a także znajduję zastosowanie w pomieszczeniach użytkowych jak biura, restauracje i sklepy. Dzięki tym cechom nasze podłogi charakteryzują się wieloletnią trwałością, wygodą użytkowania i odpornością mechaniczną.


Więcej
 

Podłogi olejowane


Od ponad 20 lat zajmujemy się olejowaniem drewna. Zdobyte dośiwadczenie pozwoliło nam wybrać najlepsze produkty dające Państwu gwarancję trwałości. Każda nałożona przez nas powłoka wysycha w naturalny sposób na specjalnych stojakach wchłaniając sie w głąb drewna.

Dzięki możliwości mieszania ze sobą różnych kolorów stosowanych przez nas olei, jesteśmy w stanie uzyskać każdą możliwą barwę drewna. To Państwo decydujecie jaki Wasza podłoga będzie miała kolor, odcień czy też strukturę.


SEE MORE

Podłogi warstwowe


Podłoga warstwowa dzięki swojej konstrukcji idealnie nadaje się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym.

Składa się ona z kilku warstw drewna ułożonych krzyżowo względem siebie, dzięki czemu jest bardzo stabilna. Górną warstwą podłogi warstwowej jest dąb.


SEE MORE
 

Podłogi postarzane


We własnym zakładzie szczotkujemy deski podłogowe dzięki czemu to Państwo mogą zdecydować jak ma wyglądać podłoga.

Proces szczotkowania polega na usuwaniu miękkich części drewna pozostawiając piękny rysunek słoi. To Państwo mogą zdecydować jak głęboko będzie wystrykuryzowana Wasza podłoga, czy słój będzie tylko lekko zarysowany tworząc gładką powierzechnię czy też bardzo mocno wyszcztokowany ukazując wyrazisty wygląd słojów.


SEE MORE

Podłogi lakierowane


W naszej ofercie posiadamy również podłogi lakierowane. Podłogi te nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Są trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus. Quisque lorem tortor fringilla sed, vestibulum id, eleifend justo vel bibendum sapien massa ac turpis faucibus orci luctus non, consectetuer lobortis quis, varius in, purus. Integer ultrices posuere cubilia Curae, Nulla ipsum dolor lacus, suscipit adipiscing.


SEE MORE