Podłogi dębowe


Najwięcej uwagi poświęcamy drewnu dębowemu. Jest to drewno które daje się pięknie strukturyzować, doskonale chłonie olej, dzięki czemu daje nieskończone możliwości barwienia.

Jest bardzo twardym drewnem, więc nadaje się do wszystkich pomieszczeń w Państwa domu a także znajduję zastosowanie w pomieszczeniach użytkowych jak biura, restauracje i sklepy. Dzięki tym cechom nasze podłogi charakteryzują się wieloletnią trwałością, wygodą użytkowania i odpornością mechaniczną.


WIĘCEJ
 

Podłogi olejowane


Od ponad 20 lat zajmujemy się olejowaniem drewna. Zdobyte dośiwadczenie pozwoliło nam wybrać najlepsze produkty dające Państwu gwarancję trwałości. Każda nałożona przez nas powłoka wysycha w naturalny sposób na specjalnych stojakach wchłaniając sie w głąb drewna.

Dzięki możliwości mieszania ze sobą różnych kolorów stosowanych przez nas olei, jesteśmy w stanie uzyskać każdą możliwą barwę drewna. To Państwo decydujecie jaki Wasza podłoga będzie miała kolor, odcień czy też strukturę.


WIĘCEJ

Podłogi warstwowe


Podłoga warstwowa dzięki swojej konstrukcji idealnie nadaje się do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym.

Składa się ona z kilku warstw drewna ułożonych krzyżowo względem siebie, dzięki czemu jest bardzo stabilna. Górną warstwą podłogi warstwowej jest dąb.


WIĘCEJ
 

Podłogi postarzane


We własnym zakładzie szczotkujemy deski podłogowe dzięki czemu to Państwo mogą zdecydować jak ma wyglądać podłoga.

Proces szczotkowania polega na usuwaniu miękkich części drewna pozostawiając piękny rysunek słoi. To Państwo mogą zdecydować jak głęboko będzie wystrykuryzowana Wasza podłoga, czy słój będzie tylko lekko zarysowany tworząc gładką powierzechnię czy też bardzo mocno wyszcztokowany ukazując wyrazisty wygląd słojów.


WIĘCEJ

Podłogi lakierowane


W naszej ofercie posiadamy również podłogi lakierowane. Podłogi te nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Są trwałe i łatwe w utrzymaniu.

WIĘCEJ